Чому не можна використовувати зубочистки?

Припиніть використовувати зубочистки !!!!
Зубочистка - найстаріший інструмент для очищення зубів. Вчені досліджували щелепу Homes antecessor жив 1.2 мільйона років тому і прийшли до висновку що люди користувалися шматочками дерева як зубочисткою вже тоді !!!!
При надмірному або неправильному використанні зубочистки можете подряпати або пошкодити чутливу тканину ясна. При щоденній (хронічної) травматизації виникають захворювання ясен, поява просторів між зубами, збиток кістки ....
Користуйтеся зубною ниткою (флосс) замість зубочистки !!! При правильному використанні це абсолютно нешкідливо і куди приємніше ніж зубочистка)

 

У вас немає зуба?

У вас немає зуба?

Брак зубів може викликати цілий ряд проблем – починаючи з почуття незручності при спілкуванні або неестетичного зовнішнього вигляду і закінчуючи ослабленням кісткової тканини щелеп і подальшим випаданням зубів.

А чи знаєте ви, що передчасна втрата зубів впливає на кількість складок і зморшок, призводить до порушення симетрії і гармонії вашого обличчя.

Так, при видаленні одного або декількох зубів застосовується унікальна технологія протезування під назвою “метелик” або як вона називається по-науковому – іммедіат

Зазвичай застосовується як тимчасове заміщення зубного елемента до моменту установки імпланта або коронки.

Він забезпечує візуальну «цілісність» зубного ряду, не вимагає обточування оточуючих зубів. При цьому вартість вироби цілком доступна.

Кріплення (кліпери) виготовлені з м’яких матеріалів, на відміну від мостів старого типу, кріплення яких робилися металевими, які заподіюють чимало дискомфорту пацієнтові. Еластична структура кліпером метелики виключає ці негативні відчуття.

Біль від солодкого?

Ласували улюбленими солодощами і відчули зубний біль?
Давайте розберемося, через що зуб реагує на солодке!
Хворобливий прояв в області зуба говорить про порушення його структури (карієс, підвищена пористість емалі (вода в регіоні, часте лікування лікування антибіотиками ....), стирання емалі внаслідок хімічних або механічних впливів, оголення шийки зуба ...
Це далеко не самий повний список причин підвищення чутливості.
Знайти джерело дискомфорту і допомогти позбутися від нього може тільки стоматолог.

Лікування кореневих каналів

Лікування кореневих каналів (ендодонтія)

 

Лікування кореневих каналів (ендодонтія) включає: видалення пульпи, очистку кореневих каналів від бактерій, формування каналів, пломбування каналів. Усередині зуба під твердими тканинами (емаль, дентин) розташована так звана порожнину зуба. У цій порожнині знаходиться пульпа – система кровоносних, лімфатичних судин і нервових волокон. Ця система забезпечує харчування зуба.

Чому відбувається захворювання і руйнування пульпи?

У тому випадку, коли інфекція проникає в цю порожнину, пульпа запалюється і виникає пульпіт.Найчастіше таке запалення дає сильні болі, так як нервова система некротизируется, простіше кажучи, «вмирає».

Головні причини:

  • проникнення бактерій з глибокої каріозної порожнини,
  • травматичне пошкодження зуба,
  • захворювання ясен (хвороби пародонту),
  • раніше погано проліковані канали.

Лікар дуже добре розуміє, що найбільш ефективні результати лікування досягаються в тому випадку, якщо усунути або хоча б знизити вплив причин розвитку захворювання.Буває і коли процес запалення проходить абсолютно безсимптомно і інфекція поширюється далі в так звані «навколишні зуб тканини».Цей патологічний процес носить назву періодонтиту, який рано чи пізно дасть про себе знати досить гострими симптомами. Процес може супроводжуватися болями, що посилюютьсяпри накусиваніі на зуб, появою набряку, підвищенням температури тіла. У деяких випадках періодонтит викликає лише невеликий дискомфорт в області такого зуба.

Буває, пацієнти відзначають зміну кольору коронки або періодична поява свища з гнійним виділенням на яснах. Прогноз в цьому випадку різко погіршується, і без своєчасного правильного лікування такої зуб, швидше за все, доведеться видаляти.

Які лікувальні процедури виконуються при ендодонтичного лікування?

Своєчасне лікування кореневих каналів дозволяє врятувати зуб. Сучасне лікування кореневих каналів сильно відрізняється від лікування в минулому.Сьогодні цей складний процес включає:

  • очистку кореневих каналів ручними і машинними інструментами, здатними обробити навіть найвужчий або викривлений канал;
  • промивання каналів спеціальними антисептичними засобами, проникаючими в усю систему кореневих каналів (тільки так ми можемо знищити мікроорганізми і обробити невидимі оком бічні канальці) і при необхідності проводимо тимчасове пломбування кореневих каналів спеціальними препаратами з метою посилення протизапальної дії;

 

Які матеріали ми використовуємо при лікуванні каналів?

При заповненні (пломбування) кореневих каналів нами використовуються найсучасніші матеріали: холодна латеральна конденсація гуттаперчей, пломбування розігрітій гутаперчею за методом Термафіл і методом розігрітій рідкої гутаперчі.

Ці матеріали: біосумісні з тканинами порожнини рота; щільно заповнюють канали та їх бічні відгалуження, що забезпечує їх герметизацію і запобігає запальним процесам; з часом не розсмоктуються і не дають усадки, що забезпечує надійний ефект лікування.